14 MAJ 2015 (Festa e Pavaresise se Izraelit)

14 maj 2015

Ambasada e Izraelit ne Tirane organizoi te enjten ne mbremje (14 maj), nje pritje ne Hotel “Sheraton” me rastin e 67-vjetorit te Dites se Pavaresise. Ne kete event te madh kane qene te pranishem personalitete si: Presidenti I Shqiperise z. Bujar Nishani, Ministra, Deputete, Ambasadore dhe perfaqesues te bizneseve me te medhenj te vendit etj.

Ne kete dite te rendesishme, Ambadada e Izraelit zgjodhi te punoje me organizaten me te besueshme te sherbimit te sigurise, ICTS Albania, sigurimi I te cilit rezultoi shume I suksesshem.

Shtojme se ICTS Albania vazhdojne te kene sistemin ekzistues te sigurimit te Hotel Sheraton, prej me shume se 7 vitesh!